этот материал доступен на русском

Сьогодні оголосять переможців премії YUNA-2019: список номінантів та перші власники нагород

10:03, 22 березня 2019
Зірки
1171 0
Сьогодні оголосять переможців премії YUNA-2019 / фото прес-служба премії YUNA

Сьогодні відбудеться гала-концерт, на якому оголосять переможців щорічної української премії YUNA. Церемонія вручення пройде у столичному палаці "Україна".

Окрім номінантів, наразі оголошено і перших переможців. Вже роздано премії за найкращий менеджмент артиста, кращий електронний та хіп-хоп хіт.

Свої нагороди вже отримали Юрій Нікітін, Аліна Паш та BOOSIN / прес-служба премії YUNA

Номінанти на премію YUNA-2019

Найкращий виконавець

MAX BARSKIH

MONATIK

Арсен Мірзоян 

Олег Винник 

Сергей Бабкін

Найкраща виконавиця

Jamala

NK

TAYANNA

Оля Полякова

Христина Соловій

Найкращий поп-гурт

KADNAY

KAZKA

MOZGI

ONUKA

Время и Стекло

Найкращий рок-гурт

O.Torvald

Pianoбой

The HARDKISS

Антитіла

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Найкраща пісня

TDME – Антитіла 

Все, що тебе не вбиває – Pianoбой 

Кораблі – The HARDKISS

Крила – Jamala

Плакала – KAZKA

Найкраща пісня іншою мовою

Это моя ночь – NK

Drunk Groove – MARUV та BOOSIN

SuperSTAR – LOBODA

Глубоко – MONATIK та Надя Дорофеєва

Сделай громче – MAX BARSKIH

Найкращий дует

Drunk Groove – MARUV та BOOSIN

Глубоко – MONATIK та Надя Дорофеєва

Найкращий день – Потап та Олег Винник

Тримай мене – Бумбокс та The Gitas

Цей день – MONATIK та Ніна Матвієнко

Найкращий альбом

Black Water – MARUV

KARMA – KAZKA

Mozaїka – ONUKA

Залізна ластівка – The HARDKISS

Тримай мене – TAYANNA

Найкращий відеокліп 

Drunk Groove – MARUV та BOOSIN

SuperSTAR – LOBODA

TDME – Антитіла

Глубоко – MONATIK та Надя Дорофеєва

Плакала – KAZKA

Відкриття року

Alina Pash

BOOSIN

MARUV

NK 

The Gitas

Найкращий естрадний хіт 

Мама – Оля Полякова

Найкращий день – Потап та Олег Винник

Не ховай очей – Ірина Білик

Тримай – NK

Як жити без тебе – Олег Винник

Найкращий електронний хіт

Afrika – Іван Дорн 

Animal – ONUKA

Drunk Groove – MARUV та BOOSIN (переможець)

Focus On Me – MARUV

Тіло – KADNAY

Найкращий хіп-хоп хіт

Bitanga – Alina Pash (переможець)

Алё Алё – MOZGI

Покопокохай – TamerlanAlena 

Рибки – Alyona Alyona

Файно – MamaRika

Найкраще концертне шоу

Великий стадіонний концерт «Кузьма – 50» у Львові

Всеукраїнський тур «На вершині» (Pianoбой)

Гранд-шоу «Королева ночі» (Оля Полякова)

Концерт «День Незалежності з Океаном Ельзи» (Океан Ельзи)

Шоу «Залізна ластівка» (The HARDKISS)

Найкращий менеджмент артиста

NKteam by NICE2CU – NK

Enjoy! Records – Jamala

MONATIK Corporation – MONATIK

NIKITIN Talent Group | MAMAMUSIC – KAZKA (переможець)

Secret Service EA – MAX BARSKIH, TAYANNA, Оля Полякова

YULA company, Сніжана Бабкіна – Сергій Бабкін

Андрій Балан, Susy Production – Христина Соловій

Валерія Левицька (VIDLIK Records) – ONUKA

Дмитро Шуров – Pianoбой

Єгор Кір’янов – The HARDKISS

Женя Галич, Юлія Каменчук – O.Torvald

Олег Ходачук, Максим Ткаченко, Євген Горюнов – БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Олександр Горбенко (RockSoulana Music) – Олег Винник

Олена Коляденко – KADNAY 

Продюсерський центр Потапа та Ірини Горової MOZGI Entertainment – MOZGI, Время и Стекло 

Сергій Вусик, Олена Гармаш – Антитіла

Тетяна Зякун, Юлія Колесник – Арсен Мірзоян

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #yuna