Антон Савлєпов зізнався, що закоханий / Скріншот Instagram

Популярний співак, соліст гурту Quest Pistols Антон Савлєпов, який рік тому розлучився з дружиною-путіністкою, заявив, що перебуває у стосунках. Артист показав шанувальникам свою дівчину та розповів про роман з нею.

З нагоди свого 36-річчя, яке було 14 червня, музикант поділився серією знімків в Instagram. На одному з них виконавець показався зі своєю дівчиною. На світлині закохані мило позували, а дівчина цілувала Антона у щічку.

Проте співак не поспішає розсекречувати, хто саме його обраниця, а на фото її обличчя видно не повністю.

Відео дня
Антон Савлєпов з коханою / Скріншот Instagram

У коментарі для проєкту "ЖВЛ представляє" Савлєпов більш детально розповів про своє особисте життя. Він зізнався, що зараз закоханий. А про свою кохану каже, що вона його надихає на створення нових пісень.

"Якщо чесно, я зараз украй закоханий, як ніколи раніше. Тому, можливо, і музика в мене така відверта. Як сказав мій друг Вася Байдак, коли послухав мою пісню ("Розстебни" – УНІАН): "Ну ти і хтива тварина". Я з ним згоден. Так, я обожнюю любити, і це є основою мого світосприйняття", - сказав виконавець.

Соліст Quest Pistols вперше після розлучення закрутив новий роман і показав свою кохану

До слова, у 2020 році Антон закрутив роман з російською акторкою Іриною Горбачовою, яка підтримує путінський режим. Рік по тому пара таємно побралася, проте згодом ширилися чутки про проблеми у їхніх стосунках. З'ясувалося, що плітки були правдою і в 2023 році подружжя розлучилося.

Нагадаємо, раніше соліст Quest Pistols звалився зі сцени вниз головою.

Вас також можуть зацікавити новини: