Євгенія М'якенька знімалася з росіянами / Скриншот Instagram

Актриса серіалів "Папік", "Чорторий", "Довга дорога до щастя", "Серце матері" та інших Євгенія М'якенька розповіла, чому в Україні тривалий час знімалися росіяни.

За її словами, наші режисери ставили російських акторів на головні ролі, а українським зіркам віддавали другорядні. До того ж у росіян були набагато вищі гонорари.

"Це українські продюсери створювали їм такі умови. Росіянам - усі гроші світу, окремі машини, ресторани, готелі. А нам - що залишиться, бо, мовляв, маленький бюджет. Ну, звісно, коли все віддали, що залишається? Потім ти приїжджаєш на майданчик, і бачиш, як люблять там, і не люблять - тут", - зізналася М'якенька в інтерв'ю "Обозревателю".

Відео дня

Ба більше, за словами актриси, до росіян було більш лояльне ставлення. Наприклад, Анна Легчилова, з якою М'якенька знімалася в одному з серіалів, і зовсім могла диктувати свої умови на знімальному майданчику, а ось в українських акторів такої можливості не було.

Анна Легчилова / Скріншот Instagram

"У Анни був окремий трейлер, куди на примірку приносили костюми. Вона не приходила в костюмерну - ні-ні. Кличуть на майданчик проходити сцену, приходить у капцях, із кавою: "А чого мене покликали? Взагалі не розумію. Давайте, коли буде все готово, прийду". Режисер: "Ганнусю, ну, давайте почитаємо сцену". - "А що ми будемо тут читати? Ось що, мені цікаво? Я ж сказала: буде все готово, покличте". А я стою така в повній готовності - на підборах, у гримі і думаю: "Ось це так..." - додала Євгенія.

При цьому вона каже, що не всі російські актори так поводилися. Але знову-таки, продовжила М'якенька, проблема була в тому, що саме режисери дозволяли їм більше, ніж іншим.

Нагадаємо, раніше Дар'я Легейда відповіла, чи шкодує про зйомки з росіянами.

Вас також можуть зацікавити новини: