'Дітям потрібен батько': Зеленська зізналася, які у неї зараз стосунки з чоловіком

Перша леді України Олена Зеленська неодноразово говорила, що через війну в Україні вона не може жити своїм звичним сімейним життям. Її чоловік Володимир Зеленський продовжує боротися з російською агресією, а вона його підтримує.

Громадськість, дивлячись на їхні стосунки, вірить у те, що з такими лідерами ми точно прийдемо до перемоги. Однак, як зізналася Зеленська в інтерв'ю The Telegraph, вона ніколи не мріяла стати дружиною президента.

"Ніхто ніколи не мріяв би стати дружиною президента країни, що перебуває у стані війни. Звичайно, це важко, це був не мій вибір, і всі знають, що це було його рішення, і мені довелося обирати, чи працювати дружиною президента, чи піти в тінь. Я обрала перший варіант. Коли ви робите вибір стати активним, ви ставитеся до цього як до роботи, тепер це моя робота", - сказала перша леді.

Відео дня

Говорячи про стосунки з чоловіком, Зеленська зізналася, що останнім часом у них немає сварок. Вони щодня сумують одне за одним і хочуть нарешті возз'єднатися.

"Звичайно, ми хочемо, щоб це змінилося, тому що сім'ї потрібне нормальне життя, дітям потрібен батько частіше, ніж вони можуть дозволити собі бачитися з ним, і він втомився від такого способу життя. Ми не стомлюємо одне одного, ми сумуємо одне за одним. У нас немає часу злити одне одного або сваритися, тому останнім часом у нас взагалі немає сварок", - додала Зеленська.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська розповіла, як війна змінила життя її дітей.

Вас також можуть зацікавити новини: