Галкін підтримує Україну в цій війні / фото instagram.com/maxgalkinru

Максим Галкін висміяв російських артистів, які продалися Кремлю і займаються пропагандою. Гуморист і чоловік Пугачової не забув як про "старожилів", так і про нових зірок, які підтримують повномасштабну війну РФ проти України.

За словами Галкіна, артисти, такі як співак Шаман, ще краще справляються із завданнями роспропаганди. Вони, жартує гуморист, "розсовують ширше і лижуть глибше".

Чоловік Пугачової висміяв нову пісню Шамана, в якій той закликає росіян "вставати". За словами гумориста, незабаром росіяни почують відповідь на цей заклик в Гаазькому суді. Ця пісня навіть прийшла до Галкіна в нічному кошмарі.

Так, гумористу наснилося, що він йде по кладовищу і чує зловісний голос Шамана. Галкін злякався і побіг до церкви. Далі в своєму сні він побачив священика в рясі. Гуморист почав його кликати, але коли той обернувся, то виявилося, що це актор Іван Охлобистін. Пропагандист кричав "гойда". 

Сон Галкіна насмішив глядачів. Гуморист висміяв пропагандистів і те, як вони "прогнулися". За словами чоловіка Пугачової, середній вік Газманова, Лепса, Бабкіної і Доліної становить приблизно 70 років. А тому групу цих пропагандистів Галкін називає "кооперативом Судома".

Нагадаємо, раніше Галкін жартома "відправив" на війну Кіркорова з головою Скабєєвої в руках. Пропагандистка настільки злякалася, що влаштувала істерику і навіть заговорила про "заклик її вбити".

Вас також можуть зацікавити новини: