Галкін відкрито висміяв Кіркорова / фото УНІАН

Гуморист Максим Галкін пожартував про те, що Філіпа Кіркорова варто відправити на фронт. За словами чоловіка Алли Пугачової, прозорі колготки путініста викличуть фурор.

Про це Галкін пожартував під час одного зі своїх виступів у США. РосЗМІ вже опублікували відео з гумористом і не забули відзначити, що Кремль визнав його "іноагентом".

Так, чоловік Пугачової згадав про те, що ведуча російського шоу "На добраніч, малюки" Ангеліна Вовк раніше виявила бажання відправитися на війну, яку РФ розв'язала проти України. За словами Галкіна, їй варто взяти з собою Кіркорова.

Крім цього, путініста варто відправити на фронт, як жартує гуморист, не з "порожніми руками". Галкін зазначив, що Кіркорову варто дати голову пропагандистки Ольги Скабєєвої.

"Ангеліна Вовк сказала, що вона готова йти на фронт разом з Хрюшею і Степашкою... На її місці я б взяв Філю. Мені здається, якщо Філіп в прозорих колготках з'явиться на фронті, перемир'я на кілька днів забезпечено. А якщо йому ще в руки дати голову Скабєєвої, це буде схоже на бренд Versace, то буде приголомшливо", - заявив Галкін.

Глядачі сміялися і аплодували чоловіку Пугачової. Гуморист відкрито засуджує путінську агресію і повномасштабну війну РФ проти України, на своїх концертах він нерідко зачіпає "гострі" теми. 

Нагадаємо, раніше Кіркоров нажахав мережу нарядом "без трусів".

Вас також можуть зацікавити новини: