Єлизавета II поділилася особистою фотографією з принцом Філіпом / фото REUTERS

Представники палацу опублікували фотографію за участю королеви Єлизавети II і принца Філіпа, герцога Единбурзького, яка була зроблена однією із невісток королівського подружжя — графинею Вессекською Софі 2003 року в Шотландії. У цих місцях члени королівської сім'ї люблять влаштовувати пікніки.

Читайте такожЄлизавета II провела першу офіційну церемонію після смерті принца Філіпа

Фото Єлизавети II і принца Філіпа, який пішов з життя 9 квітня, було опубліковане на особисте прохання королеви в офіційному Instagram-акаунті британської королівської сім'ї.

На теплому і зворушливому знімку Її Величність з чоловіком позують в Шотландії. Знімок був зроблений більше 17-ти років тому. Автором фото виступила Софі, графиня Уессекська – дружина принца Едварда, молодшого сина королеви і принца Філіпа.

"Королева бажає поділитися цією особистою фотографією, зробленою з герцогом Единбурзьким на вершині пагорба Койлс-де-Мюік, Шотландія, 2003 року", – йдеться в описі до фото.

Принц Філіп та Єлизавета II одружилися 1947 року – у шлюбі пара прожила 73 роки. У них народилося четверо дітей: принци Чарльз, Ендрю і Едвард, а також принцеса Анна.

Нагадаємо, раніше палац ділився також фото королеви і принца в оточенні їхніх правнуків. 

Смерть принца Філіпа: що відомо