Хрещення сина Козловського відбулося у Києві / Скріншот Instagram

Український співак Віталій Козловський, який нещодавно похрестив свого первістка, показав кадри з таїнства. Виконавець також розсекретив, які українські знаменитості стали хрещеними батьками його сина Оскара.

На своїй сторінці в Instagram артист поділився, що хрещення відбулося у Михайлівському Золотоверхому монастирі в Києві. Таїнство було ще в травні і лише зараз Віталій поділився світлинами з особливої події.

"Похрестили нашого синочка Оскара. Один з найщасливіших днів у моєму житті. Коли поряд найрідніші люди і кайфуєш від кожної миті. Чотири покоління сім'ї зібралися разом. Сльози щастя. Дякую Боже, що даруєш таку можливість бути поруч", – написав знаменитість.

Відео дня
Віталій Козловський з дружиною та сином / Скріншот Instagram

Хрещеними батьками маленького Оскара став продюсер Андрій Ігнатченко та дружина ведучого Анатолія Анатоліча – піарниця Юла. Вона вже встигла прокоментувати подію і вказала, що для неї – честь стати хрещеною хлопчика.

Скріншот Instagram

"Для мене дуже велика честь стати хрещеною мамою красунчика Оскара – сина Віталія Козловського і його прекрасної дружини Юлії. Бажаю нашому синочку мирного неба, спокійного життя, доброї долі та хороших людей поруч. Доля з'єднала наші родини на все життя, і я цьому безмежно рада", – зазначила піарниця.

Нагадаємо, раніше дружина Віталія Козловського зворушила знімком сина з 86-річною прабабусею.

Вас також можуть зацікавити новини: