Фото Наді Дорофєєва використовували незаконно / Скріншот Instagram

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва поділилася, що натрапила в мережі на шахраїв. Артистка закликала прихильників ретельно перевіряти інформацію.

У своєму Instagram виконавиця розповіла, що зловмисники намагалися надурити її шанувальників. За словами Наді, протягом останніх днів шахраї незаконно масово використовували її світлини задля власної вигоди. Відтак, злочинці публікували кадри виконавиці, аби прорекламувати різні продукти та послуги. Зокрема, це була реклама ігрових ресурсів.

Дорофєєва наголосила, що не брала участі в цьому і звернулася до шанувальників. Вона закликала не довіряти недостовірним джерелам та ретельну перевіряти інформацію в мережі. 

Відео дня

"Останніми днями з'явилася купа реклами з незаконним використанням мого обличчя. Будь-які рекламні прояви на інших ресурсах/інстаграм-сторінках, особливо пов'язані з ігровою тематикою, жодним чином мене не стосуються! Будь ласка, перевіряйте інформацію, щоб не стати жертвами шахраїв", – підкреслила виконавиця.

Скріншот Instagram

До слова, днями жертвою шахраїв також став лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк. Невідомі зламали його телеграм-акаунт. Співак заявив, що видалив месенджер, і більше не користуватиметься ним.

Нагадаємо, раніше змучена Надя Дорофєєва поскаржилася на проблеми зі здоров'ям. Артистка мала дуже втомлений вигляд і розповіла, що вона захворіла.

Вас також можуть зацікавити новини: