Акторка наважилася розповісти про свій РХП / фото інстаграм Анастасії Цимбалару

Українська акторка Анастасія Цимбалару, яка відома за серіалами "Жіночий лікар", "Папік", "Різниця у віці", "Скажи мені правду" та іншими кінороботами, розповіла про проблеми, які були у неї в минулому. Виявилося, що дівчина страждала від розладу харчової поведінки (РХП).

Акторка заявила, що наважилася розповісти про це, аби підтримати всіх жінок, яким нав'язують стандарти краси. 

"Протягом кількох років це був для мене надзвичайно складний час боротьби з власними залежностями, комплексами і страшними наслідками. Багато хто соромиться говорити на цю тему, але я вважаю, що у часи, вигаданих ідеалів, "вилізаних" соціальних мереж, де звідусіль нас переконують, що струнке тіло - один з найголовніших критеріїв твоєї краси, ми маємо бути сміливими, щоб на своєму прикладі показати - проблема існує і знайома багатьом! І соромитися її не варто", - написала Анастасія у своєму Instagram та поділилася старими фото. 

Відео дня
Акторка у студентські роки / фото інстаграм Анастасії Цимбалару

Вона додала, що спочатку намагалася регулювати процес та просто не їсти нічого. Проте на вагах було приблизно 70 кг і це їй не подобалося. Згодом Цимбалару змогла схуднути на 10 кг, але стосунки з їжею все одно не налагоджувалися. Проте зараз дівчина наголошує, що спорт, дисципліна та здорове ставлення до їжі зробили свою справу:

"Дуже сподіваюся, що моя історія зможе надихнути дівчат не замовчувати проблему, якщо вона є, звертатися по допомогу і почати свій шлях зцілення! І найголовніше, моя сповідь ще раз нагадає, що не існує нічого і нікого ідеального в цьому світі! А найбільша цінність життя - ваше здоровʼя і стабільний психологічний стан! Цінуйте та бережіть себе".

Анастасія Цимбалару / фото інстаграм Анастасії Цимбалару

Нагадаємо, нещодавно блогерка Раміна Есхакзай зізналася, що страждає від булімії.

Вас також можуть зацікавити новини: