Х'ю Хефнер / instagram.com/hughhefner

Багато моделей мріяли потрапити в Playboy, а хтось опинявся там зовсім випадково. Але зйомками для глянцевого журналу справа не обходилася. "Зайчиків" запрошували в особняк засновника журналу Х'ю Хефнера, де його друзі і клієнти могли робити з ними все що завгодно.

Наприклад, колишня модель Лінда Лавлейс потрапила в "закритий клуб" Хефнера випадково. Її привезли туди в стані сильного алкогольного сп'яніння. Коли модель вийшла з лімузина, її змусили займатися оральним сексом з собакою.

"Всі сміялися, коли вона вийшла з лімузина. Вона була п'яна і під дією наркотиків. Раптом з нізвідки з'являється німецька вівчарка. Вони змусили її зайнятися оральним сексом з німецькою вівчаркою. Хочете поговорити про розпусту? Це було підло", - розповіла колишня модель ПіДжей Мастен.

Читайте такожДружину Сасанчина госпіталізували: переможець "Голосу" залишився з немовлям на рукахА ось екс-модель Холлі Медісон поділилася інформацією про те, що Х'ю практично ніколи не користувався презервативами.

"Все було механічно, я просто робила те ж, що і інші дівчата. Було дуже огидно, що Хеф категорично відмовлявся користуватися презервативами", - сказала дівчина.

Нагадаємо, раніше Холлі Медісон розповіла, що Х'ю Хефнер змусив її збільшити груди. А ось, коли вона обрізала собі довге волосся, він її налаяв. Також Х'ю не любив червону помаду.

Вас також можуть зацікавити новини: