Міша Крупін отримував погрози через свою пісню "Дон" / Скріншот Instagram

Відомий український співак Міша Крупін, який раніше заявив про закриття проєкту "Корупція", розповів про погрози кадирівців. Музикант назвав причину залякувань.

В інтерв'ю для Telegraf, артист зізнався, що отримував постійні погрози від кадирівців через свою пісню "Дон". Її він випустив на початку повномасштабного вторгнення РФ. Річ у тім, що в композиції Крупін висміює чеченського діяча та фаната диктатора Путіна Рамзана Кадирова.

"З-за "поребрика" почали ображатися і навіть погрожувати. Пісня "Дон" викликала хвилю обурення у кадирівців, вони почали писати у коментарях і позначати своїх "авторитетів", щоб ті звернули увагу. Що цікаво, з погроз було зрозуміло, що вони знають, де я перебуваю і яка в мене автівка. Тобто тут хтось у них є", – поділився виконавець.

Відео дня
Міша Крупін / Скріншот Instagram

За словами Міши, в безпеці він почувається тільки в Україні. За її межами йому перебувати страшно та небезпечно, адже за кордоном, у різних частинах світу присутні кадирівці та інші представники путінського режиму.

Співак каже, що двічі після 24 лютого 2022 року виїжджав з України, але щоразу намагався якомога швидше повернутися, щоб не втрапити в халепу.

"В Україні я в безпеці, а от за кордоном - велике запитання. Розумію, що там я можу зіштовхнутися з різними ворожими елементами. Тому не люблю виїжджати з країни. Їздив двічі - не сподобалося, дуже хочеться додому", – додав Крупін.

До слова, свою популярність артист здобув у складі гурту "Корупція", який був створений у 2019 році. Крупін розповідав, що музика колективу створена у стилі джаз, ф'южн блюз, свінг. Серед найвідоміших пісень проєкту "Фам фаталь", "Красный бархат", "Я знов у Харкові". Після початку повномасштабного вторгнення виконавець перейшов на українську і розпочав сольну кар'єру. Він випустив треки "Пароль" та "Тюльпани".

Нагадаємо, раніше Міша Крупін та KOLA розповіли про складнощі у стосунках в новому кліпі "Тюльпани".

Вас також можуть зацікавити новини: