Аліна Гросу відповіла, чому приховує обранця / фото інстаграм Аліни Гросу

Українська співачка Аліна Гросу, яка вийшла заміж вдруге і досі не показує свого обранця, відповіла, чому не називає його ім'я. 

Так нещодавно у своєму Instagram вона спілкувалася з прихильниками, які вкотре поцікавилися її особистим життям. Вони запитали про засекреченого чоловіка, на що Гросу вирішила віджартуватися. 

"Усе просто. Я чому не розповідаю? Бо у випадку розставання, заміню його іншим, а ви й не здогадаєтеся", – написала співачка. 

Відео дня
Скріншот сторіз Аліни Гросу

Проте артистка додала, що зі своїм обранцем вже обговорювали тему майбутнього поповненя. За її словами, вони готові стати батьками, проте "коли Бог дасть", тоді у їхній родині з'явиться дитина. 

Що відомо про другий шлюб Аліни Гросу

Співачка Аліна Гросу розповіла про заміжжя на початку цього року. Весільна церемонія відбулася на березі океану, а серед гостей були тільки найближчі люди.

Згодом подруга артистки розповіла, що її новий чоловік дуже відомий в Україні, хоча сама Гросу не охоче розповідає про нього публічно. Тому шанувальники почали робити свої припущення щодо персони загадкового обранця. Подейкують, що другим чоловіком виконавиці став російський актор Роман Полянський, з яким вона зустрічалася до початку війни. 

Аліна з чоловіком / фото інстаграм Аліни Гросу

Нагадаємо, раніше Аліна Гросу зізналася, що навчається за кордоном та знімається у проєкті від Netflix.

Вас також можуть зацікавити новини: