Шеннен Доерті просить про щомісячні виплати від колишнього / фото інстаграм Шеннен Доерті

Зірка серіалу "Беверлі-Гіллз, 90210" акторка Шеннен Доерті, яка вже декілька років бореться з раком, подала до суду на екс-чоловіка Курта Ісварієнка. Про це пише видання Page Six.

52-річна жінка наголосила, що хоче, аби колишній фінансово підтримував її на тлі розлучення та її тривалого лікування, на яке пішло багато грошей. Мова йде про щомісячні аліменти у розмірі понад 15 300 доларів (приблизно 619 тисяч гривень). 

"Сьогодні практично весь дохід, який я заробляю - це залишковий прибуток від роботи, яку я виконувала до одруження. Просто неправильно, що Курт продовжує жити своїм життям і ухилятися від обов'язків перед своєю вмираючою дружиною понад 11 років. Він сподівається, що я помру до того, як він буде зобов'язаний платити мені", - сказала Доерті. 

Відео дня
Акторка багато часу проводить у лікарні / фото інстаграм Шеннен Доерті

Акторка просить суд зобов'язати також Ісварієнка покрити всі її судові витрати та послуги адвоката.

"Дохід Курта значно більший за мій, але він відмовився надати базову інформацію про свій дохід за 2023 рік. Відповідно, мої адвокати подадуть клопотання про примусове отримання цієї інформації", - додала Шеннен. 

Цікаво, що юрист Курта не згоден зі звинуваченнями акторки. Він зазначив, що його підопічний нібито запронував Доерті угоду, яку вона не схвалила. 

"Курт не чекає, поки Шеннен помре. Він хоче кращого для неї і хоче, щоб вони змогли залишити цю справу позаду і рухатися далі", - сказав юрист.

Що відомо про хворобу Шеннен Доерті

У березні 2015 року лікарі діагностували у Шеннен Доерті онкологічне захворювання молочної залози. Через два роки зірка готувалася до останньої операції в надії на одужання. Жінці видалили молочну залозу, а потім вона пройшла курс хіміотерапії. Проте на початку 2020 року після тривалого лікування хвороба повернулася. 

Щодо її особистого життя, то наприкінці 2023 року стало відомо, що після 14 років шлюбу Доерті розлучається з чоловіком.

Шеннен з колишнім чоловіком/ фото інстаграм Шеннен Доерті

Причиною такого рішення стала його зрада. Виявилося, що з коханкою він був у стосунках 2 роки. 

Нагадаємо, раніше акторка Шеннен Доерті наважилася на відчайдушний вчинок.

Вас також можуть зацікавити новини: