Тіна Кароль / instagram.com/tina_karol

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов розповів про Тіну Кароль і про її поведінку в шоу-бізнесі. За його словами, в артистки є певні комплекси, інакше він ніяк не може пояснити, чому вона виживає конкурентів зі сцени.

У своєму блозі на сайті "Обозреватель" він додав, що, за чутками, у Кароль дуже жорсткі методи боротьби з конкурентками.

"Якщо вірити чуткам про сталевий характер діви та її жорсткі методи витіснення конкуренток зі сцени - це лише свідчить про внутрішню невпевненість співачки", - сказав Беспалов.

Відео дня

Але Кароль, продовжив він, точно відрізняється від усіх інших. Беспалов каже, що артистка ніколи не реагує на критику і не коментує плітки навколо її персони.

"Будь-яку критику, плітки, скандали навколо свого імені вона ніколи не коментує. Тіно, браво! Дуже розумний і правильний підхід. Саме так з'являються легенди навколо артиста", - додав блогер.

Нагадаємо, раніше ходили чутки про те, що Тіна Кароль вижила Ані Лорак з України і не дала їй можливості повернутися на батьківщину.

За словами продюсера Олега Боднарчука, Кароль грудьми стояла на сторожі, щоб зрадниця не змогла виступати на батьківщині після того, як багато років жила і працювала в РФ.

Вас також можуть зацікавити новини: