Фото інстаграм Alyona Alyona

Українська реперка Alyona Alyona, яка разом з Jerry Heil буде представляти Україну на "Євробаченні-2024", розповіла про свій переїзд зі столиці. 

Виявилося, що виконавиця зараз перебуває на Франківщині зі своїм хлопцем, через якого і вирішила змінити місце проживання. 

"Я жила в Києві, досить довго, але знайшла своє коханнячко на Франківщині. Тому зараз я проживаю в прекрасному селищі Вигода. Мені тут подобається, мене тут ніхто не може дістати з журналістів, з медіа і т.д. Ніхто сюди не хоче їздити. А я тепер в Києві не живу і мене не можна на таксі привезти серед вихідного і не дати мені відпочити. Відповідно, я щаслива, що можу знаходитися тут", - розповіла Альона в своєму Instagram.

Відео дня
Скріншот сторіз Alyona Alyona

Вона також наголосила, що життя далеко від столиці їй дуже подобається і охарактеризувала його так:

"Тут багато природи, я нею надихаюся, проводжу час наодинці і взагалі тут класно. Я для себе відкрила Франківщину як край. Мені подобається їхня українська мова, подобається діалект, який тут є і взагалі подобаються люди. Вони якісь особливо щирі".

Цікаво, що поки реперка не планує повертатися до Києва, адже розуміє, що там зовсім інший у неї темп життя. 

"В Київ повертатися не хочу, бо там дуже багато роботи, яка тільки забирає час і не наповнює мене", - пояснила вона. 

Нагадаємо, минулого року Alyona Alyona вперше показала свого нового бойфренда - музиканта Володимира. Вона переконана, що завдяки коханому їй вдалося почуватися більш жіночною. 

Вас також можуть зацікавити новини: