Кузнєцова зізналася, чи бувають конфлікти з коханим з РФ / фото інстаграм Катерини Кузнєцової

Українська акторка Катерина Кузнєцова, яка відома за фільмами "Скажене весілля-2", "Тінь зірки" та іншими кінороботами, розповіла про стосунки з обранцем-росіянином Максимом Апліним та, чи свариться вона з ним через політику. 

Дівчина наголосила, що її кохайний завжди був на боці України та ніколи не пропонував їй жити в РФ. 

"Коли ми познайомилися з ним 2017 року, він одразу сказав, що ми не будемо жити в Росії. У нього були розчарування і після анексії Криму він захоплювався українцями. Я йому казала, що у мене ж там проекти, я не можу, але він казав: "Катюш, пройде якийсь час і ти все зрозумієш, і ми поїдемо". Він завжди підтримував мою родину та мене. Тому він має російський паспорт, але серцем він завжди з Україною", - розповіла акторка в інтерв'ю Олексію Суханову.

А потім додала, що ніколи у їхній парі не виникало конфліктів щодо політики. Максим одразу розірвав зв'язок з друзями з країни-агресора, які підтримують війну. Тому в їхній парі повне розуміння. 

"У нас не буває з цього приводу непорозумінь. Іноді мене можуть дратувати його друзі, які вдають, що нічого не відбувається. Але цих людей, на щастя, немає у нашому житті й ми не перетинаємося", - сказала Кузнєцова. 

Катерина та Максим / фото інстаграм Катерини Кузнєцової

Катерина зізналася, що стосунки з Максимом її змінили. За словами акторки, вона стала відчувати себе більш вільною та не прив'язується до конкретного місця. Зараз пара багато подорожує, а більшу частину часу перебуває на Шрі-Ланці. 

Нагадаємо, раніше Кузнєцова розповідала, що її обранець хоче отримати громадянство України.

Вас також можуть зацікавити новини: