Вікторія Варлей - екс-дівчина Тараса Цимбалюка / фото instagram.com/viktoriavarley

Учасниця 12 сезону реаліті "Холостяк", українська акторка Вікторія Варлей в інтерв'ю УНІАН розповіла, як вона пройшла кастинг на шоу. Виявилося, що дівчина взяла усіх харизмою та гумором.

Варлей підкреслила, що на першому кастингу СТБ вона була єдиною дівчиною, яка пройшла далі. А перед цим вона заповнювала анкету, у якій відповіла на дивні запитання. Так, Варлей питали, що вона б узяла з собою на безлюдний острів. Саме відповіддю на це вона могла так сильно зацікавити продюсерів.

"Я точно пам'ятаю, що написала: "Візьму з собою вібратор і крем з SPF, а там вже на острові розберемося, що мені з цим робити", - зі сміхом пригадала Варлей. 

Відео дня

Акторка також розповіла, чи вірила вона у те, що може знайти на реаліті своє кохання. За словами Варлей, вона думала про справжні почуття. Але вона, як й інші дівчата, також думала про піар.

"Дивно було б сказати, що я не прийшла на "Холостяк" для того, щоб себе показати, щоб мене побачили. Думаю, не лише я на цьому проекті мала такі наміри. Тобто, було розуміння, що якщо у тебе не складуться стосунки, то хоча б буде якийсь плацдарм, щоб далі себе розкручувати. Це 100%. Було б неправдою казати: "Ні, я ні про який піар навіть не думала". Думала. І думала про це кожна з тих двадцяти п’яти дівчат, які були на першій вечірці", - резюмувала дівчина.

Вікторія Варлей - що відомо про учасницю "Холостяка-12"

Акторка Вікторія Варлей залишила романтичне реаліті "Холостяк" у дев'ятому випуску проекта. Вона була однією з фавориток глядачів, але завоювати серце головного героя їй не вдалося. Алекс Топольський розповів, що все їхнє спілкування зводилося до з'ясування стосунків. Після вильоту Варлей викотила гнівний пост, у якому назвала кілька реальних причин, за якими залишила проект.

Вас також можуть зацікавити новини: