Надя Дорофєєва розповіла, як зараз ставиться до хейту / Скріншот Instagram

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва розповіла про хейт через стосунки зі своїм чоловіком – бізнесменом Мішею Кацуріним. Артистка поділилася, як зараз ставиться до критики. 

Надя Дорофєєва, яка раніше розповіла про конфлікти з чоловіком, зізналася, що зіткнулася з шаленою критикою через одруження з Кацуріним. За словами співачки, терпіти постійний хейт та читати образливі коментарі їй було складно.

"Тема хейту дуже гостра та важка для кожного українця. Коли ти стикаєшся з цим — а в моєму випадку величезний хейт був через особисте, — у тебе всередині ніби з'являється величезна чорна діра, яка не дає тобі нормально існувати. Я б порівняла страждання від хейту з важкою психічною хворобою. Думаю, що зовсім скоро психологи та науковці скажуть нам, що така хвороба справді є, і дадуть їй офіційну назву. Вже минув час, я це пройшла, але тільки зараз усвідомлюю, наскільки важко було", – розповіла Дорофєєва в інтерв'ю для Cosmopolitan.

Відео дня
Міша Кацурін і Надя Дорофєєва / Скріншот Instagram

У той час, коли на артистку накинулися хейтери, вона зрозуміла, як можна уникнути критики. Виконавиця збагнула, якщо вона на деякий час зникне і нічого не робитиме, то її перестануть критикувати.

"Цей період дав мені розуміння: якщо ти хочеш, щоб не було хейту, треба просто нічого не робити, заховатися і сидіти мовчки", – підкреслила Надя.

Як поділилася зірка, зараз хейту в її бік стало значно менше. Подекуди співачка може зустріти лайливі коментарі. Проте здебільшого шанувальники підтримують Дорофєєву.

"Залишилися якісь поодинокі коментарі, можна натрапити на парочку коментарів у TikTok. Зараз я все це сприймаю абсолютно нормально. А ще я дуже радію тому, яка величезна підтримка є", – вказала виконавиця.

На додаток, Надя розповіла, що хейтять усіх знаменитостей. Під дописом кожної зірки можна зустріти образливі коментарі. Дорофєєва зізналася, що зараз вона не звертає увагу на хейтерів, і одразу блокує їх в соцмережах:

Поспілкувавшись з різними людьми, я зрозуміла, що всім пишуть щось погане. Навіть найвідомішим волонтерам країни. І мені стало легше. Знаєте, яку найкориснішу пораду мені дали хлопці Лачен і Міша Лебіга? Блокувати хейтерів! Я цього раніше не робила, але зараз точно не час зважати на тупі образи та брати їх близько до серця.

До слова, Кацурін та Дорофєєва побралися у червні 2023 року. Водночас колишній Наді – співак Володимир Дантес – розпочав стосунки з екс-дружиною Міші Дашею. Співачка неодноразово розповідала, що щаслива у шлюбі, а також ділилася, що з Кацуріним у них повна ідилія. 

Нагадаємо, раніше Надя Дорофєєва розповіла про свій емоційний стан.

Вас також можуть зацікавити новини: