MARUV / фото instagram.com/maruvofficial

Українська співачка MARUV (справжнє ім'я – Анна Корсун), яка днями оголосила про тимчасову перерву, полетіла з чоловіком відпочивати за кордон в одну із "сонячних країн" та вже встигла обгоріти, попри затягнуте хмарами небо.

Кілька роликів з не дуже вдалого відпочинку біля моря виконавиця опублікувала в Instagram-сторіс. На відео співачка постала без макіяжу.

"Доброго ранку і вуаля! Я вчора обгоріла. Начебто було похмуро, начебто не було сонечка, ось як сьогодні. Думаю: навіщо мазати обличчя захистом від сонця, навіщо одягати капелюх? І, будь ласка, - вечірочком дивлюся на своє личко, а воно добряче обгоріле таке, червоненьке. Так що, друзі, якщо ви поїхали у сонячні країни на відпочинок і там похмуро, все одно намастіть личко захистом, інакше будете як я", – попередила MARUV.

MARUV показалася з обгорілим обличчям без макіяжу / скріншот

Крім того, співачка поскаржилася на холодну воду у морі та показала порожній пляж.

"А у нас сьогодні знову море піниться, на небі сонця немає, але при цьому все одно можна обгоріти. І вода ... яка холодна. Я, звичайно, не обіцяю, але якщо я якось зберуся з думками сильно, то, можливо, я скупаюся. Хоча, бачите – охочих немає", – зазначила вона.

"На пляжі сьогодні нікого. Тільки ми з Сашею – екстремали, прийшли засмагати під хмаринками, слухати морський прибій і вже скупнулися у басейні з підігрівом. А це, до речі, дуже радує. Басейн з підігрівачем – просто топчик", – додала MARUV.

Відпочиває MARUV з чоловіком / скріншот

Читайте також"Розійшлася вже": епатажна MARUV без білизни ледь прикрила "полуничку"Раніше повідомлялося, як MARUV згадала про вкрадену в Києві сумку з грошима та "дивного" злодія.

Вас також можуть зацікавити новини: