Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Німеччина розробляє "план Маршалла" для України

Все, що відбувається в українському уряді і парламенті, інтенсивно моніториться у Німеччині.

Вельман / Фото УНИАН
Вельман розповів про "план Маршалла" для нашої країни / Фото УНІАН

Про це депутат Бундестагу Карл-Георг Вельман заявив в інтерв'ю "Сегодня".

Він зазначив, що вони працюють над новою стратегією для стабілізації та розвитку України з набагато більш великими фінансовими і політичними зусиллями.

"Це щось нове і буде йти як доповнення до Угоди про асоціацію. Це (нова стратегія – Ред.) ще в розробці, не ставши частиною офіційної політики", - розповів Вельман.

Німецький депутат: У нас є побоювання, що реформаторський рух в Україні зазнає провалу

Депутат Бундестагу наголосив, що це ідея ґрунтовного "плану Маршалла" для відновлення економіки, управління, судової системи і т. д.

"Якщо цей "план Маршалла" коли-небудь почне працювати, то тільки під повним контролем і моніторингом (з боку Німеччини – Ред.)", - підсумував він.

Довідка УНІАН. "План Маршалла" - програма допомоги Європі після Другої світової війни. Висунутий у 1947 році американським державним секретарем Джорджом К. Маршаллом і набув чинності у квітні 1948 року. У здійсненні плану брали участь 17 європейських країн, включаючи Західну Німеччину.

"План Маршалла" сприяв встановленню післявоєнного миру в Західній Європі. Заявленою США метою реалізації плану було відновлення зруйнованої війною економіки Європи, усунення торговельних бар'єрів, модернізація промисловості європейських країн і розвиток Європи у цілому.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку