Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Головною передумовою повернення Криму є випереджальний розвиток економіки України – Порошенко

Президент Петро Порошенко наголосив, що головною передумовою реінтеграції Криму є випереджальний розвиток економіки України, її демократичних інститутів та механізмів захисту прав людини, зростання рівня і якості життя людей.

Фото УНИАН
Він наголосив, що Україна захищатиме колективні права релігійних спільнот / Фото УНИАН

Про це йдеться у зверненні президента щодо другої річниці початку спротиву російській окупації Криму.

Порошенко ініціює спеціальне засідання РНБО щодо реінтеграції Криму в Україну

Він наголосив, що Україна рішуче захищатиме колективні права культурних і релігійних спільнот на території Автономної республіки Крим і Севастополя, зокрема права етнічних українців, а також корінних народів – кримських татар, кримчаків і караїмів, інших національних меншин, всіх українських патріотів, які не визнали окупаційного режиму і в доступний їм спосіб чинять опір.

«Для захисту їхні прав, в тому числі і права на протест, ми будемо широко залучати міжнародні організації. Головною ж передумовою реінтеграції тимчасово окупованої території є випереджальний розвиток економіки України, її демократичних інститутів та механізмів захисту прав людини, зростання рівня і якості життя людей», - зазначив глава держави.

Разом з тим Петро Порошенко подякував всім кримчанам, «які в надзвичайно складних умовах авторитарного режиму та переслідування інакодумства в Криму не переривають свого громадянського та духовного зв'язку зі своєю справжньою Вітчизною – Україною».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку