Львовская милиция заявила, что даст отпор, если в сторону народа будут стрелять

Як передає кореспондент УНІАН, начальник одного з райвідділів у Львівській області, полковник міліції Василь Крикявський заявив, що “ми професійно володіємо зброєю, і якщо в сторону народу буде хоч один постріл, ми дамо відсіч”.

Також він зазначив, що “ми будемо захищати свій народ, як цього вимагає Конституція і наша присяга. Ми тут, щоб попередити насильство, щоб мирні протести за права і свободу людей були захищеними”.

Читайте такожМіліція завжди була з народом - Захарченко

Крім того, він заявив від імені усього службового складу, що “Януковича ми не визнаємо”.

Також у коментарі УНІАН полковник розповів, що коли вони звернулися до генерала з повідомленням про перехід на бік мітингувальників, від нього надійшли погрози.

“Що я буду негайно заарештований. На що я йому посміявся у відповідь і на цьому наш конфлікт завершився”, - сказав полковник.

Також він зазначив, що до Києва прибули 50 працівників міліції із 4 підрозділів. Крім того, працівники ще під`їжджають.

Читайте такожМВС: Невідомі обстрілюють військовослужбовців біля Верховної Ради

“Я сподіваюсь, що приїдуть усі порядні міліціонери України, незалежно від того, де вони проживають”, - сказав працівник міліції.

Як повідомляв УНІАН, до Києва із Західної України для охорони Майдану приїхала група міліціонерів, включаючи офіцерів вищих чинів, які перейшли на бік мітингувальників.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram