Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

На Донбасі діють близько 10 тисяч терористів - Тимчук

Дмитро Тимчук вважає, що сьогодні робляться правильні кроки для врегулювання ситуації, але вони робляться з великим запізненням. 

REUTERS
Тимчук зазначає, що терористам на Донбасі симпатизують всього 10% населення / REUTERS

На Донбасі, за оцінками українських спецслужб, діють близько 10 тис. терористів, симпатизує їм не більше 10% населення цього регіону.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на брифінгу в Києві.

Ніч у зоні АТО минула без масштабних бойових дій - Тимчук

Тимчук зазначив, що впродовж кількох останніх діб спостерігаються досить успішні дії АТО. Він вважає, що сьогодні робляться правильні кроки для врегулювання ситуації, але вони робляться з великим запізненням. "Я впевнений, що якби багато з цих рішень, які приймаються зараз, були б прийняті наприкінці березня або на початку квітня, ми б набагато меншою кров'ю змогли вирішити ті проблеми, які бачимо на сході України", - додав експерт.

Терористи блокують евакуацію дітей з Луганська - Укрзалізниця

Причому, за словами Тимчука, успіх приносять часто дії окремих структур АТО. Водночас, питання взаємодії між різними силовими структурами залишає питання, й Тимчук сподівається, що незабаром буде внесено необхідні корективи.

Говорячи про можливість штурму Слов'янська, Тимчук зазначив, що якби була можливість безкровного штурму міста, він би вже давно відбувся.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку