этот материал доступен на русском

Співробітники Facebook мали доступ до паролів мільйонів користувачів

00:58, 22 березня 2019
Наука та IT
598 0
Ілюстрація / REUTERS

Йдеться про паролі сотень мільйонів користувачів Facebook Lite - версії соцмережі, яка використовується у регіонах з поганим інтернет-покриттям, а також десятків мільйонів Facebook та десятків тисяч користувачів Instagram, повідомляє DW.

"Це привернуло нашу увагу тому, що наші системи для вводу паролів призначені для їхнього маскування з використанням методів, які роблять їх нечитабельними", - йдеться у повідомленні компанії для користувачів. У компанії додали, що ніхто ззовні не отримав доступ до паролів та не було виявлено ніяких доказів зловживання приватними даними користувачів.

Читайте такожFacebook посилює боротьбу з фейками напередодні виборів в Україні і Європі

Відкриті паролі були виявлені під час звичайної перевірки безпеки у січні. В компанії повідомили, що ця проблема була виправлена і соцмережа повідомить користувачів, чиї паролі були скомпрометовані.

Facebook також має виправити проблеми зберігання інших категорій інформації. "Для нас немає нічого більш важливого, ніж захист інформації людей і ми будемо продовжувати вдосконалення в рамках наших постійних зусиль в галузі безпеки у Facebook", - повідомила компанія.

Про проблему відкритого зберігання паролів користувачів Facebook стало відомо напередодні, коли сайт KrebsOnSecurity.com повідомив, що доступ до паролів мали тисячі співробітників Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter