У Мінську спецназ застосовує силу

13:56, 25 березня 2006
Наука та IT
124

Правоохоронці відтіснили демонстрантів з Жовтневої площі...

Міліція і спецназ відтісняли мітинговців від Жовтневої площі в Мінську, повідомляє радіостанція «Эхо Москвы».

Весь проспект Незалежності зайнятий бійцями ЗМОП у касках і з палицями, які від Жовтневої площі і далі по проспекту Незалежності "йдуть і тиснуть натовп" тих, хто прийшов на площу. З натовпу періодично виносять молодих жінок, яким стало погано.

На площі в центрі Мінська зібралися всі міліційні сили. Міліції стільки ж, скільки мітингуючих. Крім того, у будь-який момент до міліції можуть приєднатися військові, яких стягували на 19 березня до Мінська.

Жодних спроб прорвати міліцейський кордон з боку мітингуючих не було, вони лише просили пропустити їх на площу. Проте, коли весь проспект заповнився людьми, влада прийняла рішення застосувати силу і потіснити натовп. Люди прийшли на площу з квітами, прапорами, і спокійно стояли біля загорожі.

Наразі прихильники опозиції залишили прилеглі до Жовтневої площі вулиці. За даними правоохоронних органів, ніхто з учасників акції не затриманий. Постраждалих також немає. За неофіційною інформацією, частина мітинговців перемістилася до сквера Янки Купали.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter