Підвищення АТОвцям президент обіцяє з наступного місяця / фото УНІАН

Президент України Петро Порошенко анонсує збільшення з квітня додаткової грошової винагороди бійцям за виконання завдань в зоні проведення Антитерористичної операції.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави повідомив під час церемонії випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, що відбувся в Міноборони.

За його словами, держава продовжує вживати додаткових заходів з посилення соціального захисту своїх захисників, бійців ЗСУ.

Відео дня

Читайте такожБойовики в бою з українськими військовими під Жолобком зазнали серйозних втрат – ІС

«Після консультацій з міністром оборони та начальником Генштабу я прийняв рішення і доручив, щоб з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань в зоні АТО. Для осіб, які виконують бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення ми його збільшуємо ще на 1500 грн, що в цілому додаткове грошове забезпечення до основного буде складати 7500 грн. Для тих, хто виконує бойові завдання на другій лінії ми збільшуємо ще на 1100 грн, і загальний обсяг доплати буде складати 3500 грн додатково», - зазначив Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в лютому становила 6209 грн, що на 3,3% більше порівняно з січнем поточного року.