Головні новини України 25 січня 2021 / фото УНІАН

Біля Офісу президента у Києві відбулася протестна акція "Привітай президента платіжкою". Окупанти поранили українського бійця на Донбасі.

Тарифний протест біля Офісу президента

Біля Офісу президента відбулася акція "Привітай президента платіжкою". Вони вимагали від влади і, зокрема, від президента негайно скасувати "грабіжницькі" тарифи на газ та електроенергію, а також тарифи на доставку газу.

Карантинні обмеження після локдауну

Сьогодні Україна виходить із локдауну і повертається до обмежень та заборон "помаранчевої" зони. Стало відомо, як тепер працюватимуть дитсадки, школи й виші.

Водночас Міністерство охорони здоров'я проаналізує епідемічну ситуацію в регіонах щодо захворюваності на COVID-19 на предмет повернення до адаптивного карантину.

Ситуація з коронавірусом

В Україні за добу виявили 2516 нових інфікованих коронавірусом. Це мінімум з 14 вересня 2020 року, коли було підтверджено 2462 випадки.

З початку пандемії на COVID-19 захворіло 1194328 українців, 953297 - одужали, 21924 - померли.

Прогноз щодо смертності від COVID-19

Україну в лютому чекає більш важкий період пандемії коронавірусу. Кількість летальних випадків може зрости до 250-400 на добу. Такий прогноз щодо ситуації з COVID-19 дають лікарі-імунологи.

Новини України 25 січня 2021 / фото УНІАН

Перемир’я на Донбасі

Український військовий дістав поранення внаслідок обстрілу, який здійснили російсько-окупаційні війська в районі Золотого на Донбасі.

Головні новини України: що важливо знати 25 січня 2021

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram