Ліверпуль - Арсенал / REUTERS

У рамках третього туру англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" на "Енфілді" виграв у "Арсеналу".

Господарі поля вже до 60-ї хвилині гри відправили у ворота суперника три голи. "Арсенал" забив гол престижу наприкінці зустрічі.

"Ліверпуль" набрав 9 очок у трьох турах і очолює турнірну таблицю АПЛ. "Арсенал" вперше в сезоні втратив очки.

"Ліверпуль" - "Арсенал" - 3:1

Голи: Матіп, 41, Салах, 49 (з пенальті), 59 - Торрейра, 85

"Ліверпуль": Адріан, Александер-Арнольд, ван Дейк, Матіп, Робертсон, Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум (Мілнер, 69), Салах, Фірміно (Лаллана, 85), Мане (Окслейд-Чемберлен, 77)

"Арсенал": Лено, Мейтленд-Найлз, Папастатопулос, Давид Луїс, Монреаль, Уіллок, Джака, Гендузі (Мхітарян, 85), Пепе, Обамеянг, Себальос (Торрейра, 61)

Що стосується матчів інших грандів АПЛ, то "Челсі" 24 серпня на виїзді обіграв "Норвіч Сіті" (3:2), здобувши першу перемогу під керівництвом Френка Лемпарда, а "Манчестер Юнайтед" вдома поступився "Крістал Пелас" (1:2).

УНІАН раніше також повідомляв про те, що українець Олександр Зінченко перервав рекордну серію перемог у складі "Манчестер Сіті".