Дмитро Підручний потрапив у ТОП-20 гонки чемпіонату Європи / REUTERS

У Раубічах (Білорусь) завершилася чоловіча спринтерська гонка чемпіонату Європи з біатлону, в якій найсильнішим з українців став Дмитро Підручний.

Наш спортсмен фінішував на підсумковому 18-му місці з 2 промахами на другому вогневому рубежі в положенні стоячи і відставанням від переможця гонки в 1 хвилину 04,2 секунди, повідомляє офіційний сайт змагань.

Артем Прима фінішував на 26-му місці, з відставанням в 1:19.4 секунди (1+1), Руслан Ткаленко - 33-м - +1:30.1 (1+1), Ігор Семенов - 41-м - +1:37.8 (0+1), Артем Тищенко - 61-м - +2:07.7 (0+2) і Тарас Лесюк - 90-м - +3:23.5 (2+1).

Переможцем у спринті став норвезький біатлоніст Таррей Бе з результатом 21 хвилина 40.1 секунди (1+0). Призерами - Еспер Нелін (Швеція) і Дмитро Малишко (Росія).

Пізніше сьогодні відбудеться жіноча спринтерська гонка.

Чемпіонат Європи проходить у Мінську з 18 по 24 лютого. На рахунку збірної України, на даний момент, одна медаль. В індивідуальній жіночій гонці срібло завоювала Юлія Журавок.