Найджел Фарадж зробив нову скандальну заяву щодо війни в Україні / колаж з фото REUTERS і скріншоту

Триває війна в Україні проти росіян, і британський політик, лідер і співзасновник партії "Реформувати Сполучене Королівство" (раніше мала назву "партія Brexit") Найджел Фарадж заявив, що західні лідери повинні провести мирні переговори з диктатором Володимиром Путіним, щоб вийти з "глухого кута".

Політик вважає, що "війна зайшла в повний глухий кут" і кількість загиблих жахає, цитує його The Times. "Не було ніяких розумних переговорів по суті, і навіть якщо переговори, спрямовані на пошук миру, пошук шляху, зазнають невдачі, я думаю, що краще провести ці переговори, ніж ні", - сказав він.

Відео дня

Важливі світові новини - сьогодні це варто прочитати

Раніше Найджел Фарадж заявив, що Євросоюз і НАТО "спровокували" вторгнення росіян в Україну шляхом розширення на схід. Водночас політик визнав, що в початку масштабного протистояння винен російський диктатор Володимир Путін. Політик також говорив, що Заходу потрібно вести переговори з ватажком росіян щодо війни в нашій країні.

Заяву Фараджа розкритикували, зокрема, прем'єр Британії Ріші Сунак і лідер лейбористів Кейр Стармер. Глава бретанського уряду вважає, що слова політика тільки грають на руку Путіну. На думку Стармера, слова Фараджа "ганебні".

Заяви Фараджа щодо протистояння "розкрутили" в Росії. Один із ведучих новин похвалив його "виважені" коментарі та сказав, що вони говорять правду про те, "хто насправді спровокував конфлікт.

Ще один ворожий пропагандист сказав, що ідеолог Brexit показав "освіченість і розсудливість", і назвав його "досвідченим політиком, який слідкує за настроєм виборців.

Вас також можуть зацікавити новини: