У Балтійському морі 19 квітня розпочинаються традиційні весняні навчання мінних тральщиків НАТО Open Spirit. 

Про це повідомляє DW.

Керувати навчаннями будуть ВМС Естонії, й у них візьмуть участь 21 корабель з 11 країн, зокрема кораблі Першої постійної протимінної групи НАТО.

Командир Першої постійної протимінної ескадри НАТО капітан-лейтенант Ян Вейхерс заявив, що навчання сприяють співпраці між ВМС Естонії та іншими країнами, що беруть участь в операції.

"Щорічна операція Open Spirit має вирішальне значення для позбавлення вод Балтійського моря від нагромаджених тут із часів Першої та Другої світових воєн усіх боєприпасів і для зниження загроз рибальству, морським шляхам і довкіллю", - додав він.

Читайте також"Не зрада": у ВМС назвали причини нерозміщення есмінців США у Чорному морі

Протимінні навчання Open Spirit: що про них відомо

Протимінні навчання Open Spirit проводяться щороку в різних країнах Балтії. Минулого року операцією керували ВМС Латвії. Перша постійна протимінна група є однією з чотирьох аналогічних частин швидкого реагування під командуванням військово-морських сил НАТО. Вони мають бути готові бути направленими в різні місця світу протягом п'яти днів. Цього півріччя до основного складу Першої протимінної ескадри входять кораблі Німеччини, Норвегії, Бельгії, Нідерландів, Сполученого королівства та Естонії.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram