Військові моряки, які плануються до звільнення, отримали дипломи менеджерів по персоналу

18:33, 03 грудня 2013
Військо
0 0

У Криму, на базі окремої бригади берегової оборони ВМС Збройних Сил України, відбулася урочиста церемонія вручення дипломів 28 військовослужбовцям, які найближчим часом плануються до звільнення з лав ЗС України.

 

Цій події передувала 500-годинна програма з перенавчання військовослужбовців за фахом “менеджер по персоналу”. Викладачі провідного вишу Автономної Республіки Крим – Таврійського національного  університету  ім. В. І. Вернадського протягом трьох місяців регулярно проводили заняття зі слухачами у військових одностроях на території бригади.

В урочистостях з нагоди завершення курсової підготовки взяли участь голова громадського руху “Ліга офіцерів Севастополя” Володимир Лукичьов, менеджер програми у військово-політичній сфері проектів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий та директор Департаменту соціальної політики Міністерства соціальної політики України Максим Андросенко.

Високоповажні гості вручили дипломи та сертифікати слухачам, привітали учасників церемонії з набутими знаннями та побажали присутнім усіляких гараздів та ефективного використання отриманого досвіду у цивільному житті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter