Україна і МВФ домовилися про нову програму співпраці / фото flickr.com/freeimage4life

Про це повідомила прес-служба президента України Володимира Зеленського за підсумками розмови глави держави з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Кристалиной Георгієвої.

Читайте такожУкраїна не встигне отримати гроші МВФ цього року - ЗМІ

"Я запевнила президента в готовності МВФ підтримати політичний план влади для макроекономічної стабільності та підвищення економіки на рівень вищого, стійкого і всеосяжного зростання, в тому числі - з новою підтримкою МВФ", - заявила георгієва.

"Співробітники МВФ досягли згоди з владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ".

"Наша розмова була дуже конструктивною. Радий, що ми знайшли повне розуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ", - заявив Зеленський.

"Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця. Нас не влаштовують поточні темпи економічного зростання, і тому для прискорення зростання економіки ми спільно з нашими міжнародними партнерами продовжувати реформи, щоб наздоганяти наших сусідів за рівнем економічного розвитку та добробуту".

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram