Курс біткойну оновив історичний максимум / REUTERS

Курс біткойну оновив історичний максимум, сягнувши позначки 19,850 тисячі доларів. Попередній рекорд було встановлено 18 грудня 2017 року, коли за одну монету давали 19,783 тисячі доларів.

Читайте такожУ день виборів в США Біткін піднявся до рекордного максимуму за останні 2 роки

Про це повідомляє портал ITC.ua.

"За останній рік головна криптовалюта подорожчала на 170%, що обумовлено загальним підвищенням інтересу інвесторів до ризикованих активів і надій на становлення криптовалюта загальноприйнятим засобом платежу в доступному для огляду майбутньому", - йдеться в повідомленні.

false

Зазначається, що останній тиждень курс біткойну залишається вкрай нестабільний - за кілька днів до взяття нового рубежу криптовалюта подешевшала на 3 тисячі доларів. Після встановлення нового абсолютного рекорду біткойну знову увійшов в спадну тенденції й зараз продовжує дешевшати.

Разом з біткойном дорожчають й інші основні криптовалюти.

false

Що цьому передувало

  • Курс біткойну різко зріс наприкінці 2017 року: в жовтні він перевищив 5 тисяч доларів, в листопаді - 10 тисяч доларів, а в середині грудня майже досяг 20 тисяч доларів. Після цього криптовалюта почала дешевшати.
  • 11 травня 2020 року біткойн пережив третій "халвінг": розмір винагороди за додавання нового блоку в блокчейн знизився вдвічі - до 6,25 BTC.
  • В Україні з квітня 2020 року діє закон про Фінмоніторинг. Крім іншого, він ввів перевірку операцій з криптовалютами на суму понад 30 тисяч гривень, а також блокування криптогаманців і конфіскацію криптовалюти за порушення.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram