У трьох містах країни працюватимуть мобільні групи з протидії домашньому насильству

11:43, 08 листопада 2017
Країна
135 0

За дев'ять місяців 2017 року за допомогою в поліцію звернулися 83 тис. 964 людини, постраждалих від домашнього насильства.

net-nasiliy.ru

З 2018 року мобільні групи з протидії домашньому насильству "Поліна" запрацюють у Києві, Львові та Хмельницькому.

Читайте такожВ Україні різко зросла кількість випадків домашнього насильства

З 2018 року мобільні групи з протидії домашньому насильству запрацюють у Києві, Львові та Хмельницькому

Київ. 7 листопада. УНІАН. З 2018 року мобільні групи з протидії домашньому насильству "Поліна" запрацюють в Києві, Львові та Хмельницькому.

Як повідомляє Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ України, про це заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва заявила сьогодні під час презентації результатів роботи пілотних мобільних груп з протидії домашньому насильству "Поліна".

"Сьогодні у нас є всі підстави для масштабування проекту ще на три локації – у Новокадацькому районі міста Дніпра, Суворовському районі Одеси та Лівобережному районі Маріуполя. Протягом першого кварталу 2018 року "Поліна" запрацює в Києві, Львові та Хмельницькому", - сказала Дєєва.

Зазначається, що пілотний проект з 12 червня 2017 року реалізується у Дарницькому районі Києва, Малиновському районі Одеси та у місті Сєвєродонецьк Луганської області. За цей час до територіальних підрозділів поліції, де працює «Поліна», надійшло 1451 звернення з приводу вчинення насильства в сім’ї.

Читайте такожУ світі три чверті дітей у віці від 2 до 4 років піддаються насильству батьків - ЮНІСЕФ

"На ці виклики здійснено 1411 виїздів мобільних груп, в 91 з яких брали участь працівники соціальних служб. За результатами роботи складені 419 адміністративних протоколів та винесені 186 офіційних попереджень, проведені 363 профілактичні бесіди, прийняті 480 заяв від потерпілих, а також порушені 22 кримінальні провадження проти кривдників", - повідомляє Департамент комунікації.

Разом з тим зазначається, що загалом протягом дев’яти місяців 2017 року по допомогу до поліції звернулися 83 тис. 964 осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter