У Криму двоє постояльців готелю порізали собі вени

15:09, 25 жовтня 2011
Новини регіонів
1 0

Зловживали алкоголем

У Саках чоловік і жінка, жителі Криму, наклали на себе руки, розрізавши вени в номері міні-готелю.

Трагедія сталася тиждень тому, але міліція повідомила про неї лише сьогодні. У прес-релізі Головного управління МВС у Криму йдеться, що пара жила в міні-готелі декілька днів. Постояльці на вулицю майже не виходили, замовляли їжу в номер і розплачувалися готівкою.

«Причиною для занепокоєння персоналу стала добова відсутність замовлень їжі. Знаючи, що чоловік і жінка не залишали території готелю, господарі вирішили перевірити, чи все гаразд у мешканців», - зазначили в міліції.

Коли на стук у двері ніхто не відповів, працівники готелю відкрили двері запасним ключем і виявили 34-річну жінку й 35-річного чоловіка мертвими.

Правоохоронні органи з`ясували, що пара зловживала алкоголем. У липні непрацююча жінка народила доньку й отримала грошову допомогу від держави. На початку жовтня співробітники служби кримінальної міліції у справах дітей направили дівчинку до лікарні для обстеження. Дитина слабо реагувала на зовнішні подразники. Вирішувалося питання про позбавлення жінки, залежної від алкоголю, батьківських прав.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter