Конкурс на право оренди ОСК «Металіст» проведуть по завершенню повної реконструкції

10:27, 22 квітня 2011
0 0

Так вирішила обласна рада

Харків. 22 квітня. УНІАН. Конкурс на право оренди цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Обласний спортивний комплекс «Металіст» буде проведено після завершення повної реконструкції об’єкта до Євро-2012.

Як передає кореспондент УНАН, таке рішення ухвалили депутати на сесії Харківської обласної ради 21 квітня.

Метою конкурсу є визначення єдиного оператора, який здійснюватиме управління спортивним комплексом в рамках підготовки до проведення матчів фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Коментуючи журналістам рішення, голова облради Сергій ЧЕРНОВ не назвав дати проведення конкурсу. Він зазначив, що питання про це постане тоді, коли буде повністю завершено реконструкцію та введено в експлуатацію ОСК «Металіст», а також відпрацьовано механізм визначення єдиного оператора з учасниками змішаних капіталовкладень у реконструкцію спортивного комплексу.

Реконструкція стадіону здійснена у форматі приватно-державного партнерства. За офіційними даними, 30 % інвестицій надійшло від куратора реалізації проекту Олександра ЯРОСЛАВСЬКОГО (президент групи DCH та ФК «Металіст», генеральний інвестор та координатор підготовки Харкова до Євро-2012 - УНІАН), а 70 % - з бюджетів різних рівнів.

Прогнозуючи події, один з членів профільної комісії облради зазначив, що найбільш імовірним учасником і переможцем конкурсу на право оренди може стати футбольний клуб «Металіст», який, за його словами, «де факто займається цим об’єктом і зацікавлений у його комплексному розвитку».

У ході розгляду питання про внесення змін до обласного бюджету депутати ухвалили рішення погасити заборгованість перед групою DCH О.ЯРОСЛАВСЬКОГО, яка юридично є співінвестором (спільно з державою) робіт з реконструкції ОСК «Металіст», і закривала «касові розриви», які виникали через несвоєчасне надходження бюджетних коштів. За інформацією, яка оприлюднювалася раніше, сума цієї заборгованості становить 23,1 млн. грн.

На знімку: реконструйований до Євро-2012 стадіон «Металіст».

Фото Андрія КРАВЧЕНКА

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter