Магдалена Мочіовські дала прогноз щодо війни в Україні / Скріншот

Найвідоміша картпатська мольфарка Магдалена Мочіовські не раз робила прогнози щодо бойових дій у нашій країні. Цього разу вона передрекла, коли завершиться війна в Україні. 

Навіть в українській владі не відкидають, що війна може затягнутися. Тож Магдалена в інтерв'ю FEDOR TV розповіла про терміни завершення кривопролитного вторгнення до України.

"Я із самого початку війни намагаюся давати прогнози. Але це не так легко, розумієте. Тому що ми говоримо не про долю однієї людини, а про долю всього світу", - каже мольфарка.

За її словами, з першого дня повномасштабного вторгнення РФ до України до неї навіть уві сні "приходили" цифри, за якими вона передбачала майбутнє.

"Ці цифри постійно були пов'язані з четвіркою. Я думала: чотири тижні, ну, чотири місяці. Я завжди говорила, що я у жодному разі не хочу, щоб це було до чотирьох років. Тому ми молимося, щоб це не було до чотирьох років. Це ще може бути 4-те число, четвертого місяця", - зазначила Мочіовські.

Вона прогнозує, що серйозні переломні моменти у війні в Україні будуть у вересні цього року.

Раніше екстрасенс Людмила Хомутовська зробила прогноз щодо війни та розповіла, як вона завершиться. Вона каже, що на Україну чекає перемога. Та, на жаль, термінів цієї радісної події таролог не озвучила.

Вас також можуть зацікавити новини: