Екстрасенс Людмила Хомутовська / Скріншот

Відомий екстрасенс і таролог Людмила Хомутовська зробила таро-розклад по війні і її ходу найближчим часом. В інтерв'ю "Таня+" вона розповіла, що ті мобілізовані військові, які зараз йдуть воювати з боку РФ, не сильно вплинуть на хід бойових дій в цілому. 

"Мобілізація нічого кардинально не змінила. Єдине, що в України буде ще більша потреба в зброї, щоб переробити це все на фарш. Сказати, що це прийдуть якісь досить серйозні військові... Я не бачу. Ми набрали обертів", - сказала Людмила. 

Раніше вона прогнозувала, що буде або повне завершення війни, або закінчення її активної фази може відбутися в березні 2023 року. Зараз, як стверджує експерт, прогноз особливо не змінився. 

Відео дня

"Погана новина в тому, що наші ЗСУ йдуть захищати дуже втомленими. Однак кардинальних змін мобілізація в РФ не принесе", - резюмувала Людмила Хомутовська питання сценарію військових дій на території України. 

Нагадаємо, астролог дав прогноз для Росії на два роки вперед. Дмитро Уранус переконаний, що в РФ буде тотальний крах і ще більша злидні. 

Вас також можуть зацікавити новини: