Щоб почути знамениту пісню про "смердючого" кота, достатньо вбити Фібі Буффе і натиснути на гітару / Фото: kinopoisk.ru

Іронічні і зворушливі пасхалки, присвячені героям серіалу «Друзі», з'явилися в Google. Їх зробили до ювілею шоу, перша серія якого вийшла на екрани 22 вересня 1994 року.

Читайте такожMARUV підірвала мережу еротичним фото

Щоб знайти пасхалку, потрібно ввести в пошуковику імена головних героїв: Рейчел Грін, Моніка Геллер, Рос Геллер, Джої Тріббіані, Фібі Буффе або Чендлер Бінг. Поруч з ім'ям персонажа з правої сторони з'явиться інтерактивна іконка.

Так, якщо ввести на сторінці пошуку Рейчел Грін - з'явиться іконка манекена з перукою, клацніть по ньому, і ви потрапите на сторінку результатів пошуку зображень для "Рейчел".

false

Моніка Геллер - відро для прибирання, клікання на яке викликає губку, що витирає її ім'я на екрані, після чого змінює колір тексту на фіолетовий.

false

Щоб почути знамениту пісню про "смердючого" кота, достатньо вбити Фібі Буффе і натиснути на гітару.

false

Для Джої Тріббіані вибрали шматок піци, натиснувши на який з'явиться купа іншої їжі, а також рука, яка забирає її з криком Joey doesn't share food (Джої не ділиться їжею).

false

Якщо вбити ім'я Чендлер Бінг, то з'явиться шкіряне крісло. Після клікання з нього вискочать курча і качка.

false

І, нарешті, Рос Геллер - іконка з білою кушеткою. Натисніть, та сторінка нахилиться (зі звуком з шоу). Після четвертого клацання кушетка ламається.

false

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram