Klavdia Petrivna заклала важливі сенси в пісню / Скріншот Instagram

Головна загадка українського шоубізнесу, популярна співачка Klavdia Petrivna презентувала новий трек "Театр". Виконавиця заінтригувала, що пісня – це натяк на те, що буде відбуватися під час її сольних концертів у серпні.

У звичному для себе стилі артистка висвітлила важливі теми для суспільства. Зокрема, сенсом пісні "Театр" є усвідомлення, що кожен грає свою роль. А власні почуття та емоції люди ретельно приховують під масками. 

Зірка показує відображення життя через призму сцени, де буденність стає виставою, а люди перетворюються на акторів, які постійно намагаються видавати себе за інших.

"Усе життя – театр! Люблю перетворювати рутину на цікаву виставу, грати ролі та інтригувати. Нехай ця пісня стане невеличким натяком... Скоро побачимось", – вказала Klavdia Petrivna.

Співачка нагадала про свої перші сольні концерти у столичному Палаці Спорту в серпні, де вона, ймовірно, розкриє свою особистість для шанувальників. Однак дехто з фанів переконаний, що загадкова зірка збереже інтригу, і продовжить виступати в масці.

Реакція прихильників

Прихильники творчості Klavdia Petrivna висловили свій захват від її нового треку. Вони пишуть, що артистка – це справжній прорив в українській музиці, а інші навіть закликають виконавицю взяти участь в конкурсі Євробачення наступного року:

  • "Шкода що не можна поставити тисячу вподобайок... Як завжди - неперевершено!"
  • "Браво! Дякую щиро, Клавдіє Петрівно, за кожну пісню. Співай!"
  • "Неповторна Клавдія Петрівна, щиросердно вдячна тобі за те, що ти є.. Який же талановитий наш народ! Настав таки час для проявлення по усіх усюдах" 
  • "У вас кожна пісня хіт, швидко на "Євробачення-2025" треба" 

Нагадаємо, раніше Артем Пивоваров випустив спільний хіт із загадковою Klavdia Petrivna.

Вас також можуть зацікавити новини: