Михайло Ясинський вважає, що співачки мають випустити ще одну спільну пісню / колаж з фото

Відомий український продюсер, музичний експерт Михайло Ясинський висловився про майбутнє дуету Alyona Alyona і Jerry Heil після "Євробачення-2024". Продюсер відповів, чи потрібно дівчатам виступати разом надалі.

Як відомо, Alyona Alyona і Jerry Heil гідно представили Україну на "Євробаченні-2024" і вибороли 3 місце. Шанувальники співачок вимагають, аби вони й далі виступали в дуеті, адже на у їхньому спільному творчому доробку не лише конкурсна пісня "Teresa & Maria", а ще 8 композицій. У фанів виникають асоціації про них як гурт, однак вони все ж сольні виконавиці.

Ясинський вважає, що у дівчат різні команди і їм потрібно рухатися окремо. Щодо Jerry Heil він пророкує їй світове визнання та каже, що артистка може навіть отримати Ґреммі:

Все залежить від стратегії, яку визначать для себе артистки і їх команди. Команди там різні. І вони по-різному бачать свій рух далі. Вважаю, що Jerry Heil — надзвичайний сонграйтер нового мислення, нової епохи. Вона дуже наполеглива і цілеспрямована. Вона людина, яка відчуває свою ціль і до неї йде. Вона українка, яка може отримати Ґреммі. Я відчуваю, що для неї, 100%, і ми над цим працювали, це робота на світовому шоубізнесі. У неї все для цього є. Її шлях, це шлях до світового визнання. Вона дуже круто бачить пісню, а це означає, що вона мислить як продюсер. Це рідкісний дар і вона його має.

За його словами, у дівчат різні стилі в музиці, і все ж вони мають рухатися кожна своїм шляхом. Проте продюсер вважає, що Alyona Alyona і Jerry Heil варто випустити ще одну спільну пісню після Євробачення.

"Що стосується Alyona Alyona, я сказати нічого не можу, я в реп музиці не дуже розбираюся. Не знаю що з цим робити. Я не до кінця розумію її міжнародний потенціал. Для України, так, це дуже прикольний кейс. Було б цікаво зараз зробити ще одну спільну пісню, але водночас робити й сольні треки для того, щоб аудиторія бачила, що це ж все-таки сольні виконавиці й у них свої шляхи. У них різні мають бути аудиторії. Щоб не бути заручниками цього проєкту", – зазначив Ясинський.

Нагадаємо, раніше продюсер Олі Полякової розповідав про свої прогнози щодо того, яке місце може посісти Україна у фіналі Євробачення.

Вас також можуть зацікавити новини: