Таня Муіньо вкотре нагадала світу про війну в Україні / Скріншот Instagram

Відома українська режисерка, номінантка премії "Ґреммі" Таня Муіньо створила постановку на пісенний конкурс "Євробачення-2024" для alyona alyona та Jerry Heil. У травні український дует посів 3 місце на шоу. Муіньо ніяк не коментувала успіх артисток і лише зараз висловилася про них.

Зірка Голлівуду опублікувала у своєму Instagram фото та відео, за допомогою яких підпила підсумки останніх трьох місяців. Зокрема, одеситка зняла кліпи для співаків Дмитра Монатіка, Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої.

Проте головною подією весни була робота на Євробаченні. Саме з alyona alyona та Jerry Heil режисерка здобула новий для себе досвід – робота у прямому ефірі.

Відео дня

"Я так пишаюся вами, дівчата, Alyona Alyona, Jerry Heil і нашою неймовірною командою, завдяки якій це сталося", – написала Муіньо.

alyona alyona та Jerry Heil / Скріншот Instagram

У кліпмейкерки понад 200 тисяч підписників в Instagram, серед яких світові знаменитості. Тому Таня вирішила не втрачати можливість і вкотре нагадати іноземцям про криваву війну в Україні. Вона написала про головний сенс номера alyona alyona та Jerry Heil на Євробаченні.

"Це була можливість привернути до нас увагу світу. Війна все ще триває, і вона напружена! Щодня росіяни бомблять нашу країну, руйнують наші міста та вбивають наших людей. Сподіваюся, ми зробили вплив і з гордістю представили Україну", – додала режисерка.

Нагадаємо, раніше Аlyona Аlyona звернулася до українців, які хейтять переможців "Євробачення-2024".

Вас також можуть зацікавити новини: