Донька Круза отримала атестат на інше прізвище / фото колаж УНІАН

Донька відомого голлівудського актора Тома Круза – Сурі – вирішила відмовитися від зіркового прізвища батька. Про це повідомляє видання Page Six.

Стало відомо, що 18-річна дівчина нещодавно закінчила школу. Атестат вона отримала як Сурі Ноель, тобто взяла одне з прізвищ матері-акторки Кеті Голмс.

До слова, на випускний дівчини сам Том не прийшов і багато років не підтримує з нею зв'язок. Помітна була лише її мама, яка раділа успіхам доньки. 

Відео дня
Сурі на випускному разом з мамою / фото фан-сторінка Сурі

Офіційно ні Сурі, ні Круз поки не коментували цю тему.

Що відомо про дітей Тома Круза

Том Круз має одну біологічну доньку Сурі від акторки Кеті Голмс та двох названих дітей від стосунків з Ніколь Кідман. 

9 червня 2012 року Кеті несподівано для чоловіка подала на розлучення і зажадала для себе повної опіки над їхньою спільною донькою. Вона також заявила, що відмовляється від саєнтологічних переконань актора і вирішила виховувати Сурі у католицькій вірі. Жінка відправила Сурі до приватної католицької школи.

До слова, після завершення стосунків з колишньою дружиною Том не бере участь у вихованні доньки. Подейкують, що вони не бачилися вже більше 11 років. 

Том з маленькою Сурі / скріншот Instagram

Нагадаємо, нещодавно 15-річна донька Бреда Пітта та Анджеліни Джолі - Вів'єн - відмовилася від прізвища відомого батька. 

Вас також можуть зацікавити новини: