Анастасія Суббота розповіла про свою вагітність та зазначила, що вона трохи важча за попередню / скріншот Instagram

Українська модель Анастасія Суббота, яка стала переможницею конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт" у 2019 році, закрутила новий роман. Знаменитість, яка раніше зізналася, що стала жертвою фізичного насилля з боку ексчоловіка, розповіла про нові стосунки та обранця.

Як відомо, понад шість років зірка перебувала у стосунках з чоловіком, імені якого не розкриває, який бив її та знущався з неї. Від нього дівчина виховує доньку. В інтерв'ю для УНІАН Суббота зазначила, що колишній вже три місяці не підтримує зв'язок з дитиною. 

За словами Анастасії, зараз її особисте життя поступово налагоджується. Вона розійшлася з абʼюзером та вже навіть закрутила новий роман. Показувати та розкривати ім'я нового коханого модель не квапиться. Однак вона зазначає, що щаслива поруч з ним. Жінка нарешті знайшла надійного чоловіка без залежностей, який піклується про неї та її доньку.

Відео дня

"Я бачу біля себе чоловіка зі здоровим глуздом, без психічних розладів, без залежностей від алкоголю та інших речовин, які впливають на розум та свідомість, освіченого, сильного, який вміє заробляти і піклуватись про майбутнє своє і своєї родини, дбайливого, гарного та люблячого батька. Зараз поруч зі мною є надійний чоловік, але ми поки що не одружені", – зазначила Суббота.

Також нещодавно переможниця конкурсу краси повідомила, що вдруге стане мамою. Вона поділилася "вагітними" кадрами в мережі та розкрила стать дитини. Виявилося, що в Анастасії народиться дівчинка. Модель каже, що її друга вагітність важча, але вона вже дуже любить майбутню крихітку.

Анастасія Суббота / колаж УНІАН, скріншот Instagram

"У мене буде друга донечка, друга вагітність трішки важча, але я добре почуваюся. Ім'я вже є, але це поки секрет. Я дуже люблю свою доньку і дитинку у животику, хочу поставити їх на ноги, виховати, вивчити, зробити з них поважних людей. Можливо, після пологів повернусь до навчання в університет на юридичний факультет", – поділилася зірка.

Нагадаємо, раніше "Міс Україна" Ніколаєнко показалася на інавгурації Трампа з чоловіком-мільярдером. 43-річна ексмодель родом з Одеси приїхала до Капітолія, аби підтримати друга свого чоловіка.

Вас також можуть зацікавити новини: