Ольга Атанасова розповіла про спілкування з Пашею Лі до війни / колаж з фото

Відома українська акторка театру і кіно Ольга Атанасова розповіла, як однією з перших дізналася про загибель свого друга – актора та військового Паші Лі. Зірка кіно поділилася, чи пережила вже смерть колеги.

Ольга Атанасова зізналася, що усвідомлення повномасштабного російського вторгнення, яке розпочалося 24 лютого 2022 року, до неї прийшло після смерті Паші Лі. Саме 6 березня акторка зрозуміла, що війна – це смерть. Вона розповіла про спілкування з колегою до війни:

Для мене війна почалася, коли помер мій друг Паша Лі. Тоді до мене прийшло те саме сприйняття і усвідомлення, що таке може бути, що люди гинуть і гинуть близькі, знайомі, друзі, батьки… Зі смертю Паші до мене прийшло усвідомлення, що все по-справжньому і що жодного романтизму у війні немає, що війна – це смерть. Ми з Пашею працювали довгі роки у виставі "Будьте як вдома" і спілкувалися. Я не можу сказати, що ми бачилися щодня, чи зідзвонювалися… ні, такого не було. Але коли ми проводили час разом, були дуже близькі. Дуже багато було таких розмов про які… чесно можу зазначити, що я вже ніколи ні з ким про це не поговорю. Ми завжди жартували, що були дуже схожі, тільки він чоловік, а я жінка. Ми дуже розуміли одне одного.

Ольга поділилася, як дізналася про загибель актора. За її словами, до неї подзвонив спільний друг, який повідомив сумну звістку. Однак тоді він наголосив, що інформація про смерть Паші ще не підтверджена.

"Я чомусь одразу відчула, що це правда. Я до останнього сподівалася, і його мама теж не могла це сприйняти, мамі це зробити не те що важко, а просто нестерпно, але зрештою це підтвердилось", – зазначила акторка.

Атанасова додала, що досі не може повірити в смерть друга, попри те, що вже минуло два роки.

"Це дивно, але мені здавалося, що може бути так, що це все був жарт. Він зайде і скаже: "Ну що, як я з вами пожартував? А ось я живий! Все добре, я не можу померти", – сказала актриса.

До слова, український актор Паша Лі загинув від ворожого обстрілу в Ірпені 6 березня 2022 року під час окупації міста. На момент смерть чоловіку було 33 роки. Актора поховали у Ворохті.

Нагадаємо, раніше Ольга Атанасова висловилася про пропагандиста Корчевникова.

Вас також можуть зацікавити новини: