Дар'я Петрожицька побачиться з нареченим восени / Скріншот Instagram

Відома українська акторка, зірка серіалів "Папік" та "Встигнути до 30" Дар'я Петрожицька поділилася подробицями свого особистого життя. Нині знаменитість та її нареченого розділяють тисячі кілометрів. Акторка розповіла про стосунки з коханим на відстані.

Як відомо, бойфренд Петрожицької Олексій родом з Харкова. Проте вже багато років чоловік живе та працює в Німеччині. Після початку повномасштабного вторгнення акторка також жила в Німеччині, однак вирішила повернутися на батьківщину.

За словами зірки, вона б хотіла провести літо з коханим, але через завантажений графік, наступна зустріч пари відбудеться аж у вересні. При цьому акторка каже, що вже звикла до стосунків на відстань. Вона переконана, що головне – це спілкування з партнером.

"Мені здається, він навіть звик, що я дуже сильно люблю свою професію. Просто треба завжди спілкуватися. Коли цього прагнуть обоє – все буде добре. Знаходьте час написати хоча б вранці, в обід, і ввечері", – зазначила Петрожицька.

Дар'я Петрожицька з нареченим / Скріншот Instagram

До слова, вперше про роман з Олексієм Дар'я оголосила у 2021 році. Її знайомство з обранцем відбулося під час відпочинку у Єгипті. Тоді акторка думала, що почуття зникнуть одразу після її повернення в Україну. Проте пара вже понад три роки разом. Чоловік вже навіть встиг освідчитися Петрожицькій. Тривалий час вони жили разом з бойфрендом за кордоном, проте, за словами акторки, життя в іншій країні не для неї.

Нагадаємо, раніше зірка "Папіка" пояснила, чому відмовлялася від ролей.

Вас також можуть зацікавити новини: