Камалія зізналася, що після розриву її вже кликали заміж / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Камалія пояснила, як поділила майно з екс-чоловіком – мільярдером Мохаммадом Захуром. Виконавиця також причинила завісу свого особистого життя.

За словами артистки, поки що вони з колишнім не обговорювали поділ майна. Вона каже, що навіть не знає, чи будуть вони цим займатися у майбутньому. Однак екс-подружжя дійшло згоди, що маєток під Києвом, в якому вони раніше жили, перейде у спадок 10-річним донькам Арабеллі і Мірабеллі. 

"Це спільний будинок, в майбутньому – це будинок наших дітей. Ні, ми ще майно не ділили. Чи плануємо – не знаю", – поділилася Камалія.

Камалія і Захур з доньками / Скріншот Instagram

Щодо особистого життя співачки, вона не розповіла, чи перебуває нині у стосунках. Проте заінтригувала, що, ймовірно, її серце зараз невільне. Чутки про новий роман Камалія ніяк не прокоментувала.

"Чи вільне моє серце – нехай це буде поки що в секреті", – відповіла зірка.

Виконавиця зізналася, що після розлучення мала чимало залицяльників. Чоловіки постійно приділяли їй увагу, а деякі навіть встигли покликати заміж. Втім, сама знаменитість не поспішає погоджуватися на такі пропозиції, каже, що їй потрібен час.

"Після розлучення увага полилася, навіть освідчення були. Я ще психологічно не готова вийти заміж. Я думаю, що треба час, аби видихнути", – зазначила Камалія.

До слова, артистка та мільярдер прожили у шлюбі понад 20 років. Пара розлучилася у 2023 році. Екс-подружжя не розкривало причин розриву стосунків. Зараз вони підтримують зв'язок та залишаються друзями. Камалія і Захур часто з'являються разом на світських заходах та проводить спільний час з доньками. Нині співачка живе в Україні, а колишній чоловік разом з дітьми у Великій Британії.

Нагадаємо, раніше Камалія розповіла, що змусило її звернутися до психолога.

Вас також можуть зацікавити новини: