Філіп Кіркоров / Фото: УНІАН

ЗМІ повідомляють про те, що батько артиста-путініста Філіпа Кіркорова Бедрос був терміново госпіталізований. Його забрали на швидкій в лікарню з підозрою на запалення легенів. 

У пресі пишуть, що коли 90-річному чоловікові стало погано, йому викликали лікарів. Оскільки стан Бедроса Кіркорова був важким, медики прийняли рішення про те, щоб забирати його в лікарню. 

Попри свій вік, Кіркоров-старший досить часто з'являється на заходах разом зі своїм сином. Наприклад, минулого тижня він відсвяткував ювілей великим концертом у Кремлі, а пізніше його бачили на прем'єрах фільмів і на відкритті столичної ковзанки.

Відео дня
Філіп Кіркоров з батьком / Фото - instagram.com

Зірковий син стан здоров'я свого батька ніяк не коментував. А ось прес-секретар співака Катерина Успенська підтвердила інформацію про госпіталізацію батька Кіркорова з підозрою на запалення легенів.

Нагадаємо, американські активісти подали скаргу в Мін'юст, Мінфін та інші місцеві відомства США, з проханням заборонити росіянину Філіпу Кіркорову в'їзд на територію країни. Аргументували це тим, що артист підтримує кровожерну кремлівську політику і війну в Україні.

Вас також можуть зацікавити новини: